×

Umów się już dziś na montaż klimatyzacji. Bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, dobierzemy, a także wybierzemy klimatyzacje idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Możesz mieć pewność że dokonamy wybór będzie najlepszym kompromisem pomiędzy jakością a ceną co pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą latem oraz zimą przy niedużym nakładzie finansowym przez wiele lat.
Montaż klimatyzacji to nic innego jak połączenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora( parownika) z agregatem zewnętrznym posiadającym między innymi sprężarkę, zawór rozprężny i wentylator zwanym skraplaczem linią freonową, odprowadzeniem skroplin, sterowaniem oraz zasianiem elektrycznym układu.
Usługę montażu klimatyzacji świadczymy dla Was w prywatnych domach, mieszkaniach i mieszkaniach, sklepach, biurach, firmach, restauracjach, siłowniach, siedzibach instytutucji czy szkołach.
Montaż klimatyzacji za każdym razem realizujemy w najbardziej korzystnym miejscu pokonując wszelkie trudności czy niedogodnienia przy jak najmniejszym nakładzie finansowym. Ogromną uwagę przykładamy do estetyki wykonywanej pracy a także dbamy o Twoje mienie zachowując porządek oraz zabezpieczając wszystko co mogło ulec by zniszczeniu bądź zabrudzeniu. Przekonaj się sam, zapraszamy do kontaktu.